DJ Wodzirej BEST DJ

DJ Wodzirej na wesele

O dobrego wodzireja wcale nie jest tak łatwo, jak mogłoby się wydawać, nawet jeśli sądzimy, że ktoś z polecenia mógłby poprowadzić nasz event najlepiej na świecie - warto dwa razy się zastanowić. Jako wodzirej z długoletnim doświadczeniem, dbam o to, by wyjątkowa atmosfera cechowała wszystkie imprezy okolicznościowe oraz firmowe, które prowadzę, a to wymaga indywidualnego podejścia... Jeśli poszukujecie osoby, która poprowadzi zabawę, to wodzirej z klasą i poczuciem humoru powinien przewodzić imprezie. Zatroszczy się, by goście dobrze się bawili i nawet przez chwilę nie poczuli nudy. Czy mam już Waszą uwagę?


Nagłośnienie i dekoracje światłem

Wesele to wydarzenie skomplikowane na wielu poziomach, a atmosferę kreuje nie tylko wodzirej, ale i scenografia oraz oświetlenie. Dla zagwarantowania jak najbardziej kompleksowego charakteru usług oferuję także wynajem sprzętu – nagłośnieniowego i oświetleniowego. Nastrojowe oświetlenie oraz wytwornice dymu i baniek tworzą wyjątkową atmosferę na parkiecie. Posiadam również duży napis LOVE, ciężki dym na pierwszy taniec. Chętnie pomogę Wam w przygotowaniu wesela! Razem z moimi zaufanymi współpracownikami docieram w każdy zakątek Polski choć najbliżej nam do miejsc na terenie województwa lubelskiego.


Konferansjer i wesela bezalkoholowe

Jeśli potrzebny jest konferansjer, Warszawa i okolice mogą liczyć na nasze usługi. Jestem również profesjonalnym wodzirejem zabaw bezalkoholowych, więc nie mam problemu z przeprowadzeniem całkowicie formalnej imprezy firmowej lub wesela bezalkoholowego. Zwłaszcza, że wbrew opinii niektórych, takie eventy nie muszą ustępować zakrapianym wersjom!


Niezapomniane wesele z wodzirejem

Chętnie pomomogę zorganizować plan ślubu i wesela, plan dnia wesela i wszystkie ustalone atrakcje (piosenka na pierwszy taniec? Doradzę, jak się do tego zabrać!). Wodzirej weselny ma duży wpływ na ogólny wydźwięk wieczoru, więc warto, żeby był sprawdzony - tak jak pozostali ludzie odpowiedzialni za organizację i prowadzenie zabawy.

W skrócie:

Jako DJ prezenter i wodzirej gram wyłącznie oryginalne znane przeboje co daje gwarancje, że usłyszysz to co lubisz i tylko w oryginalnym wykonaniu! jestem w stanie zagrać niemal każdy kawałek w przeciwieństwie do kapeli, która gra według ściśle określonego repertuaru dj nie robi długich przerw-każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę! Nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, a jest dostosowywana na bieżąco do różnych gustów imprezowiczów oraz do ich wieku! W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Zapewniam w pełni profesjonalną obsługę muzyczną

Uroczystości weselne, poprawiny - kompleksowa oprawa muzyczna imprezy weselnej od przywitania Państwa Młodych i Gości, toasty, ciekawee animacje taneczne, oczepiny ( w bardzo oryginalnej formie z muzyką weselną , biesiadną i największymi przebojami ) .

__________________________________________________________________________

Ponadto obsługuję również:

Studniówki - Od Poloneza, poprzez " gorące lata 70-80 , rock & roll do nowoczesnych przebojów porywających do tańca.

__________________________________________________________________________

Imprezy Firmowe, targi, wystawy - Zagospodaruję i rozkręcę każdą imprezę firmową (niezależnie od wielkości grupy ).

__________________________________________________________________________

Inne: Sylwester, Andrzejki, Imprezy szkolne, Uroczystości rodzinne itp.

Co wyróżnia mnie wśród konkurencji:
-szeroka wiedza muzyczna
-wysoka kultura osobista
-umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami na imprezie
-miłe i nie obraźliwe żarty
-kreatywne zabawy i konkursy

 

POLECAM RÓWIEŻ